ЖФК "Ворскла" - ЖФК "Кривбас" 3:0

ЖФК "Ворскла" - ЖФК "Кривбас" 3:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» зіграв черговий календарний матч Вищої ліги чемпіонату України. Сьогодні наші дівчата у центральному поєдинку 17 туру зустрічались в гостях з полтавським ЖФК «Ворскла». Червоно-білі непогано розпочали гру і вже у дебюті поєдинку партнерки ледь не вивели на побачення з Самсон Віолету Тян, проте голкіперка «Ворскли» вчасно вийшла з воріт і забрала м’яч.

Господарки ж поля поступово прибрали м’яч під свій контроль і видали потужну 10-хвилинку, яка закінчилася взяттям воріт. Нападниця зелених виграла верхову боротьбу у штрафній площі «Кривбасу» і скинула м’яч на дальню стійку, Вероніка Андрухів першим дотик м’яч підробила собі під праву ногу і другим вразила дев’ятку воріт Келюшик.

Знекровлена травмами команда Володимира Єфімако намагалася діяти на контратаках, проте за відсутності кількох лідерів гра попереду не клеілась. У другому таймі картина на полі не змінилася. Господарки поля домінували і втілили свою перевагу ще у два голи. На 56 хвилині Подольська реалізувала пенальті, а на 75 Андрухів замкнула головою подачу з кутового.

3:0 - «Кривбас» поступився, проте слід лише поаплодувати червоно-білим за характер та бажання грати у комбінаційний футбол. Наступним суперником команди Володимира Єфімако стане «Ладомир», з яким 30 квітня наші дівчата зіграють у Кривому Розі.

23 квітня 2023 року. Чемпіонат України-2022/2023. Вища ліга. 17 тур. Полтава. Стадіон «Молодіжний» НТБ ДЮФШ «Ворскла». 12:00. +17 градусів.

ЖФК «Ворскла» (Полтава) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 3:0 (1:0)

Арбітриня: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

Асистентки арбітрині: Олександра Вдовіна (Львів), Ірина Чайка (Львівська область).

Четвертий арбітр: Олександр Матяш (Полтава).

Cпостерігач арбітражу: Олександр Якименко (Київська область).

Голи: Вероніка Андрухів, 14 (1:0). Ірина Подольська, з пенальті, 57 (2:0). Вероніка Андрухів, 75 (3:0).

ЖФК «Ворскла» (Полтава): 23. Катерина Самсон, 29. Ірина Подольська, 17. Катерина Корсун, 4. Яна Котик, 25. Анна Петрик, 7. Каміла Кульмагамбетова (19. Анастасія Забитівська, 75), 20. Ольга Осіпян (27. Софія Пуцан, 87), 5. Вероніка Андрухів (15. Карина Чувилка, 85), 10. Яна Калініна (к), 16. Ірина Котяш, 9. Вікторія Радіонова.

Запасні: 71. Дарина Бондарчук, 18. Алла Герасимчук, 21. Ія Андрущак.

Головна тренерка: Наталія Зінченко.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар’я Келюшик - 15. Анна Іванова, 20. Амарієль Сонкенг, Ольга Басанська, 3. Думітріца Прісекарь, 98. Даяна Семків, 96. Христина Єрьоменко. (11. Анна Стєкольщикова, 61), 19. Ірина Кочнєва, 88. Діана Бєлякова, 7. Віолета Тян, 8. Юлія Зубар (18. Анна Авраменко, 59).

Запасні: 1. Олександра Кулик, 30. Вікторія Калінчук.

Головний тренер: Володимир Єфімако.

Попередження: Діана Бєлякова, 26.