ЖФК "Ворскла" - ЖФК "Кривбас" 6:0

ЖФК "Ворскла" - ЖФК "Кривбас" 6:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» в рамках 7 туру другого етапу Вищої ліги чемпіонату України на виїзді протистояв ЖФК «Ворскла». Це була гра чемпіона та віцечемпіона минулого сезону. На жаль, боротьби не вийшло, адже більш досвідчена полтавська команда виявилась на голову сильніша за молодий криворізький колектив.

Вже на 3 хвилині Кравчук скористалась помилкою захисту і Петровець та відкрила рахунок. В кінцівці першого тайму точними ударами відзначились Петрик і Козлова. У другому таймі господарки довели свою перевагу до розгромного рахунку. Котик, Котяш і Куць забивали у ворота Петровець.

6:0 – звитяга суперниць. Наша молода команда продовжує набиратись досвіду у Вищій лізі. Наступний матч – 12 травня, вдома, проти «Колосу» у 8 турі. Це буде один з ключових поєдинків для криворіжанок в боротьбі за медалі чемпіонату.

4 травня 2024 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. Другий етап. 7 тур. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. Бутовського. 11:00. +15 градусів.

ЖФК «Ворскла» (Полтава) – ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 6:0 (3:0)

Арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро).

Асистенти арбітра: Анастасія Олійник (Кропивницький), Єлизавета Настусенко (Київська область).

Четвертий арбітр: Богдан Черницький (Полтава).

Спостерігач арбітражу: Євген Котенко (Суми).

Голи: Роксолана Кравчук, 3 (1:0). Анна Петрик, 38 (2:0). Ніколь Козлова, 45 (3:0). Яна Котик, 59 (4:0). Ірина Котяш, 76 (5:0). Марія Куць, 80 (6:0).

ЖФК «Ворскла» (Полтава): 23. Катерина Самсон, 15. Каріна Войт (77. Аліна Савка, 68), 29. Ірина Подольська, 4. Яна Котик (17. Катерина Корсун, 60), 16. Ірина Котяш, 25. Анна Петрик (3. Аня Давиденко, 68), 20. Ольга Осіпян (7. Марія Куць, 76), 5. Вероніка Андрухів, 10. Яна Калініна (к), 11. Ніколь Козлова, (9. Вікторія Радіонова, 60), 22. Роксолана Кравчук.

Запасні: 71. Дарина Бондарчук, 13. Анастасія Кумеда, 47. Марія Кулеба.

Головна тренеркаНаталія Зінченко.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 31. Вікторія Петровець (30. Вікторія Калінчук, 81), 15. Анна Іванова, 11. Анна Стєкольщикова (99. Анастасія Клімутіна, 46), 17. Анастасія Жигадло (6. Любов Мозга, 86), 2. Ірина Козуб, 14. Анастасія Швидченко, 98. Даяна Семків (к), 18. Анна Авраменко, 19. Софія Козішкурт, 10. Дарʼя Колодій (33. Вікторія Дудник, 73), 7. Віолета Тян.

Запасна: 23. Таїсія Петраш.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

Попередження: Роксолана Кравчук, 82 - Анна Авраменко, 42.