ЖФК "Житлобуд-1" - ЖФК "Кривбас" 1:1, пен. 2:4

ЖФК "Житлобуд-1" - ЖФК "Кривбас" 1:1, пен. 2:4}

Криворізький ЖФК «Кривбас» у важкому виїзному поєдинку в рамках 1/4 фіналу Кубку України здобув перемогу у серії післяматчевих пенальті над харківським ЖФК «Житлобуд-1».

Поєдинок вийшов у кращих кубкових традиціях, суперники були гідні один одного. «Житлобуд» останнім часом підсилив склад досвідченими виконавицями, і прогнозовано дав бій віцечемпіону України. Початок гри склався для нашої команди гірше не придумаєш: після закидання у карний майданчик гостей мʼяч відскочив до Корнацької, яка у дотик не залишила шансів Дарʼї Келюшик – 1:0.

«Кривбас» у відповідь провів ряд небезпечних атак, але до перерви зрівняти рахунок не судилось. Після перерви червоно-білі продовжили володіти перевагою, та домоглись свого у середині тайму. Після подачі зі стандарту снаряд відскочив до Віолети Тян, яка з близької відстані відправила шкіряного під воротаркою «Житлобуду-1» Славич - 1:1!

Ні у залишок часу до кінця гри, ні у двох додаткових таймах команди не змогли забити переможний гол. А в серії післяматчех пенальті Фортуна посміхнулась «Кривбасу». Сонкенг, Кулібалі та Іванова свої спроби впевнено реалізували, а от Семків схибила: з її ударом впоралась Славич. Натомість у суперниць забили тільки Панцулая і Войтенко. Досвідчена Апанащенко пробила повз ворота, а з пострілом Кожухар впоралась Дарʼя Келюшик.

Перемогу, а з нею і путівку до півфіналу гостям принесла Елданбоукі. Саме її удар став вирішальним! «Кривбас» крокує у наступний раунд, та чекає результатів жеребкування цієї стадії Кубку України.

21 жовтня 2023 року. Кубок України-2023. 1/4 фіналу. Київ. НТК ім. Баннікова. 13:00. +12 градусів. Поле - 4.

ЖФК «Житлобуд-1» (Харків) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 1:1 (1:0) По пенальті: 2:4

Арбітр: Наталія Мамчур (Рівне).

Асистенти арбітра: Іванна Коломис (Волинська область), Анастасія Резнік (Київська область).

Четвертий арбітр: Микита Коновалов (Полтава).

Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Хмельницький).

Делегат УАФ: Юрій Нестрига (Київ).

Голи: Наталія Корнацька, 8 (1:0). Віолета Тян, 69 (1:1).

Серія післяматчевих пенальті: Амарієль Сонкенг - 0:1. Натія Панцулая - 1:1. Даяна Семків – 1:1 (воротарка). Дарʼя Апанащенко – 1:1 (повз ворота). Фату Кулібалі – 1:2. Ольга Войтенко – 2:2. Анна Іванова – 2:3. Вероніка Кожухар – 2:3 (воротарка). Махіра-Алі Елданбоукі – 2:4.

ЖФК «Житлобуд-1» (Харків): 1. Ірина Славич, 15. Крістіна Козуб, 17. Дарʼя Апанащенко (к), 25. Ольга Войтенко, 6. Карина Чувилка, 4. Надія Хаванська, 97. Таміла Хімич (24. Аделіна Намазова, 101), 13. Натія Панцулая, 22. Наталія Корнацька, 95. Вікторія Лавренюк, 20. Вероніка Кожухар.

Запасні: 12. Вероніка Гудзик, 66. Олеся Маліновська, 9. Поліна Позднікова.

Головний тренер: Володимир Пятенко.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 2. Фату Кулібалі, 99. Леся Ольхова (15. Анна Іванова, 120+1), 20. Амарієль Сонкенг, 22. Ольга Басанська, 99. Даяна Семків (к), 33. Крістіне Алексанян, 74. Махіра-Алі Елданбоукі, 7. Віолета Тян (4. Руслана Левченко, 113), 88. Діана Бєлякова, 27. Синтія Мусунгу.

Запасні: 23. Жу Менгді, 11. Анна Стєкольщикова, 6. Любов Мозга.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

Попередження: Вікторія Лавренюк, 51 - Даяна Семків, 59. Дарʼя Келюшик (в серії післяматчевих пенальті).