"Житлобуд-1" - ЖФК "Кривбас" 2:0

"Житлобуд-1" - ЖФК "Кривбас" 2:0}

Криворізький ЖФК «Кривбас» зіграв останній календарний матч на першому етапі Вищої ліги ЧУ, поступившись в гостях у 10 турі діючим чемпіонкам – харківському «Житлобуду-1».

Ця гра була серйозним випробування для «Кривбасу», який у цьому році дебютував у чемпіонаті України. Але наші футболістки гідно протистояли іменитим суперницям та змогли дати їм бій.

Але з перших хвилин активніше виглядала команда з Харкова. На 9 хвилині, щоправда, перший небезпечний момент створив «Кривбас», коли Інна Глущенко пробивала по воротах із непоганої позиції – на жаль, повз ворота. Після цього наші дівчата неодноразово проривались через захист «Житлобуду-1», але без моментів.

На 30 хвилині футболістки «Кривбасу» могли відкрити рахунок, коли Інна Глущенко мала свій шанс, але вона програла дуель воротарці господарок. Відкрити рахунок пощастило харківському «Житлобуду-1», коли на 44 хвилині Ольга Овдійчук першою встигла на добивання після удару у поперечку й відскоку - 1:0

На другий тайм криворізькі футболістки все одно вийшли зарядженими на боротьбу й позитивний результат. Але все ж протягом другого тайму гра проходила переважно на половині поля «Кривбасу»: Дарія Келюшик неодноразово рятувала нашу команду. На 64 хвилині Анна Вороніна, яка тільки-но вийшла на заміну замість Ольги Бойченко, вдало зіграла головою у карному майданчику після навісної передачі – 2:0

Після цього футболістки «Кривбасу» одразу пішли вперед, але, на жаль, забити до кінця гри нам не судилося, хоча моменти були. Гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь досвідчених суперниць, і це друга поразка новоствореного ЖФК «Кривбас» на першому етапі чемпіонату України.

Наступну гру «Кривбас» проведе вже за тиждень: 21 листопада проти ЖФК «Динамо» Київ в рамках 1/8 фіналу Кубка України.

13 листопада 2021 року. Чемпіонат України серед жінок-2021/2022. Вища ліга. 10 тур. Зміїв, Харківська область. Стадіон «Авангард». 12:00. 100 глядачів. +7 градусів. Поле - 4.

ЖФК «Житлобуд-1» Харків – ЖФК «Кривбас» Кривий Ріг – 2:0 (1:0)

Арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро).

Асистенти арбітра: Марія Зобенко (Дніпро), Анастасія Решетова (Кривий Ріг).

Четвертий арбітр: Олеся Лапта (Харків).

Спостерігач арбітражу: Ярослав Кириченко (Кропивницький).

Голи: Ольга Овдійчук, 44 (1:0), Анна Вороніна, 64 (2:0).

«Житлобуд-1» (Харків): 31. Марія Свідунович, 3. Крістіне Алексанян, 17. Дарія Апанащенко (к) (20. Ірина Кочнєва, 60), 22. Любов Шматко, 6. Ольга Басанська (15. Соломія Куп‘як, 69), 9. Анна Петрик, 11. Біргюл Садікоглу, 10. Даяна Спасоєвич, 8. Ольга Бойченко (88. Анна Вороніна, 60), 55. Юлія Шевчук (16. Анастасія Вороніна, 46), 77. Ольга Овдійчук.

Запасні: 23. Гамзе Яман, 1. Інга Мостовая, 18. Алевтина Утицьких.

Головна тренерка: Валентина Котик.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарія Келюшик, 15. Анна Іванова (к), 3. Думітріца Прісекарь, 20. Амарієль Сонкенг, 4. Руслана Левченко, 7. Віолета Тян, 17. Марія Талеб, 88. Діана Бєлякова (11. Анна Стєкольщикова, 84), 9. Ірина Топал (21. Валерія Постол, 80), 10. Інна Глущенко, 8. Габріела Зідой (93. Лідіані де Олівейра, 46), (5. Ілона Стрельцова, 80).

Запасні: 1. Олександра Кулик, 2. Дарія Крук, 16. Руслана Дюміна.