"Зірка" - "Кривбас" U-19 1:2

"Зірка" - "Кривбас" U-19 1:2}

«Кривбас» U-19 у черговому спарингу на літніх зборах на виїзді переграв «Зірку», учасника ЧУ серед аматорів. Перший тайм нашій команді не вдався, адже ми, не дивлячись на ігрову перевагу, пропустили в кінцівці. Атака суперника лівим флангом, простріл на 11 метрів та удар низом у протихід Кріпаку - 1:0.

У другому таймі криворіжці спочатку зрівняли рахунок, а під кінець гри і вирвали перемогу. Дубль вдався Матяшу. Одразу після перерви він забив перший гол, а на 85 хвилині після обрізки гравців «Зірки» і швидкої контратаки - другий. Вітаємо «Кривбас» U-19 з перемогою та рухаємось далі.

Наступний спаринг - у найближчу пʼятницю, 12 липня, на полях ФА «Кривбас» проти «Олександрії» U-19, початок о 11:30.

9 липня 2024, вівторок. Літні УТЗ 2024. Контрольний матч №2. Кропивницький. Стадіон «Зірка». 11:00. +33 градуси.

«Зірка» (Кропивницький) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 1:2 (1:1)

Голи: Євген Ільченко, 42 (1:0). Станіслав Матяш, 49 (1:1). Станіслав Матяш, 85 (1:2).

«Зірка» (Кропивницький) (стартовий склад): Юрій Абрамян, Іван Кваша, Володимир Стаднік, Володимир Владіміров, Микита Лисиця, Нікіта Марценюк, Ігор Лопушенко, Кирило Ткач, Юрій Михайленко, Євген Ільченко, Станіслав Палюх.

Старший тренер: Самір Гасанов.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Нікіта Кріпак, Ілля Каплунов, Данііл Корнієнко, Тимур Бутенко, Ярослав Шевченко (к), Володимир Мулик, Тимур Нянчур, Рамір Губенко, Олександр Каменський, Олександр Гладков, Станіслав Мігуцький.

Запасні: Єгор Гринько, Євген Маяков, 4. Іван Сльозка, новачок, Назар Попов, Святослав Матяш, Богдан Пасічний, Єгор Сотніков, новачок, Дмитро Євчев, Ростислав Плотко, Матвій Боднар, новачок, Дмитро Мурашко.

Старший тренер: Олексій Прилепов.