"Зоря" - "Кривбас" 2:2

"Зоря" - "Кривбас" 2:2}

У 5 турі VBET Ліги криворізький «Кривбас» у Києві зустрівся із луганською «Зорею». До стартового складу повернувся Сарнавський, дебютував Дібанго. Це була перша гра для обох команд після тритижневої паузи у чемпіонаті, повʼязаною з виступом збірної України в Лізі Націй.

Початок гри залишився за червоно-білими. Вже на 10 хвилині нам вдалось відкрити рахунок. Атака «Кривбасу» по центру: захисник помилився на рівному місці, з-за спини того вирвався Татарков. Мацапура вискочив з воріт й збив нашого півзахисника – пенальті. Хобленко пробив сильно у лівий від себе кут, воротар був близький, аби відбити мʼяча, але удар виявився бездоганним – 0:1. Криворіжці забили довгоочікуваний перший гол в сезоні.

Вже за декілька хвилин Татаркова вивели тет-а-тет із кіпером, але Микита програв дуель. Воротар забрав мʼяча. Стартовий запал нашої команди дещо стих, чим скористалась «Зоря». На 17 хвилині пройшла атака суперника правим флангом (велике питання, а чи не було положення поза грою?!), пішов простріл у центр штрафного, звідкіля точно пробив Кирюханцев – 1:1.

«Зоря» вирівняла гру й через деякий час вийшла вперед. Пішло закидання у наш карний майданчик, куди увірвався Кирюханцев. Удар у дотик за комірець Сарнавському – 2:1. Наша команда не знітилась, продовжуючи грати у свій футбол. Напівмоменти біля воріт Мацапури, на жаль, у голи втілити ми не змогли. Свій шанс мала й «Зоря». Русин міг забивати після чергового флангового прострілу, але, на щастя, у ворота не влучив.

У перерві Юрій Вернидуб провів дві заміни. Гра його підопічних пожвавішала. Непогано пробивав з середньої дистанції Семенов – тільки реакція Мацапури вберегла луганчан від проблем. Господарі відповіли своїм моментом, коли вже «Кривбас» реально виручив Сарнавський. Русин пробивав з другого поверху з кількох метрів. У середині тайму активність червоно-білих таки принесла свої плоди.

На 66 хвилині Задерака поборовся на фланзі, пробив по воротах, Мацапура відбив перед собою, а на добиванні найспритнішим був Волошин! 2:2! На 73 хвилині мав шанс вивести свою команду вперед Крістіан, але знову надійно на останньому рубежі зіграв Сарнавський. Кінцівка матчу пройшла на нашій половині поля. Гостро пробивав з меж штрафного Луньов - поруч зі стійкою.

Але який же супершанс не використав на останніх хвилинах Микитишин. Вихід віч-на-віч, але Артур затягнув із ударом, а передача вже пішла у нікуди. Червоно-білі набирають друге очко в сезоні у видовищному поєдинку.

2 жовтня 2022 року. Чемпіонат України-2022|2023. Vbet Ліга. 5 тур. Київ. Стадіон «Динамо» ім. Валерія Лобановського. +10 градусів.

«Зоря» (Луганськ) - «Кривбас» (Кривий Ріг) - 2:2 (2:1)

Арбітр: Микола Балакін (Київська область).

Асистенти арбітра: Максим Чертоляс (Херсон), Дмитро Запорожченко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків).

Спостерігач арбітражу: Леонід Ярмолинський (Київська область).

Делегат УАФ: Григорій Сімонов.

Голи: Олексій Хобленко, з пенальті, 10 (0:1). Ігор Кирюханцев, 17 (1:1). Ігор Кирюханцев, 28 (2:1). Назар Волошин, 66 (2:2).

«Зоря» (Луганськ): 53. Дмитро Мацапура, 32. Максим Імереков (к), 44. Арсеній Батагов, 38. Максим Сміян, 77. Олег Данченко, 5. Володимир Бражко, 10. Сергій Булеца, 28. Євген Шахов (20. Вʼячеслав Чурко, 67), 70. Ігор Кирюханцев (7. Денис Антюх, 62), 68. Крістіан Даль Белло, 31. Назарій Русин (8. Максим Луньов, 83).

Запасні: 1. Олександр Сапугін, 36. Антон Жилкін, 66. Ілля Гулько, 21. Микола Михайленко, 14. Максим Хлань, 91. Даниїл Алефіренко, 74. Ігор Снурніцин, 2. Богдан Бутко, 17. Денис Нагнойний.

Головний тренер: Патрік ван Леувен.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський (к), 24. Володимир Якімець, 15. Віталій Вернидуб, 13. Іван Зотько (5. Тимур Стецьков, 46), 55. Іван Дібанго, 50. Дмитро Семенов, 44. Євген Банада (97. Тимур Кораблін, 46), 9. Олексій Хобленко (18. Денис Устименко, 69), 11. Микита Татарков (2. Вʼячеслав Рябов, 84), 19. Назар Волошин (20. Артур Микитишин, 90+3), 94. Максим Задерака.

Запасні: 33. Андрій Кліщук, 25. Драган Ловріч, 39. Євген Опанасенко, 22. Денис Шевченко, 7. Андрій Понєдєльнік, 17. Владислав Семотюк, 27. Роман Дебелко.

Попередження: Олег Данченко, 24 - Віталій Вернидуб, 3. Євген Банада, 21. Іван Зотько, 44. Денис Устименко, 78. Дмитро Семенов, 90+4.