"Зоря" U-19 - "Кривбас" U-19 1:0

"Зоря" U-19 - "Кривбас" U-19 1:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв черговий календарний матч юнацького чемпіонату УПЛ. У 5 турі наша команда зустрічалась із луганською «Зорею» U-19.

Перші десять хвилин матчу пройшли у відносно рівній грі. Небезпечний момент першим вдалось створити господарям на 12 хвилині, але Богдан Хома зіграв надійно. На 22 хвилині арбітр угледів фол останньої надії у єдиноборстві Вілівальда із опонентом й видалив нашого гравця. Незрозуміле рішення рефері, але догравати залишок матчу ми мали в меншості.

Близькими до взяття воріт був суперник на 39 хвилині, коли Давид Білий пробивав з-за меж карного майданчика: удар видався сильним, але за червоно-білих зіграла стійка. На другий тайм команда Косовського вийшла більш сконцентрованою та налаштованою на бій, але відсутність одного гравця зіграла свою вирішальну роль.

На 62 хвилині після підступного дальнього удару нашу команду від вірного голу знову врятував Богдан Хома. Червоно-білі побігли вперед забивати, хлопці не опустили рук, не дивлячись ні на що, навіть на таке заангажоване суддівство. Й могли забити зі штрафного на 67 хвилині, але Ілля Козубенко свій момент не використав.

Не зважаючи на боротьбу й бажання виграти червоно-білі пропустили на 78 хвилині після прикрої обрізки Кокіля на власній половині поля (до обрізки привів фол зі сторони суперника, але свисток арбітра знову чомусь промовчав) - 1:0. За рахунку 0:1 червоно-білі почали грати більш ризикованіше, робили гострі забігання, завдавали ударів по воротам, але м'яч вперто не йшов у ворота кіпера, тож, на жаль, рахунок залишився незмінним.

Наступний матч криворіжців відбудеться 8 жовтня: підопічні Косовського зіграють проти «Минаю» у 6 турі.

Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 5 тур.

«Зоря» U-19 Луганськ - «Кривбас» U-19 Кривий Ріг – 1:0 (0:0)

1 жовтня 2022, субота. Віта-Литовська. НТБ «Динамо». 12:00. +22 градуси.

Арбітр: Андрій Шевчук (Волинська область).

Асистенти арбітра: Сергій Рущак (Ужгород), Андрій Касаткін (Ужгород).

Четвертий арбітр: Олексій Горкуша (Київ).

Спостерігач арбітражу: Сергій Цимбал (Житомир).

Гол: Кирило Пашко, 78.

«Зоря» U-19 (Луганськ): 12. Сергій Кіблицький, 25. Ярослав Кисіль, 13. Максим Коробов, 4. Владислав Захарченко (к), 6. Назар Байрук, 24. Данило Іщенко (42. Артем Долбиєв, 76), 30. Давид Білий (37. Олександр Шевченко, 87), 50. Кирило Осипенко (23, Ренат Чубов, 87), 28. Владислав Калин (39. Любомир Кузик, 64), 35. Віталій Лобко (11. Матвій Пономаренко, 64), 16. Кирило Пашко.

Запасні: 71. Вʼячеслав Суркіс, 15. Денис Дикий, 2. Єгор Руденко, 40. Артем Мариновський, 27. Ярослав Кузьменко, 41. Богдан Токар, 34. Дмитро Скочеляс.

Старший тренер: Олексій Дроценко.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома, 4. Ілля Ухань (к), 8. Максим Мисляй, 5. Ілля Козубенко, 13. Володимир Вілівальд, 20. Ярослав Гопкало (3. Єгор Кокіль, 45), 17. Данило Панов (9. Дмитро Чудак, 45), 10. Єгор Поздняков (2. Олександр Саєнко, 31), 19. Захар Карпусь, 22. Арсеній Кілєвий (7. Парвіз Рустамов, 73), 11. Антон Циганков (18. Сергій Башлаєв, 73).

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 16. Ярослав Дружинін, 6. Артем Чехов, 15. Марк Шевчик.