"Гірник" U-19 - "Кривбас-2" 0:4

"Гірник" U-19 - "Кривбас-2" 0:4}

Криворізький «Кривбас-2» здобув впевнену перемогу в черговому контрольному матчі, перегравши «Гірник» U-19.

Дублери вже у першому таймі зробили вагому заявку на перемогу, забивши три «сухих» голи. Гевлич відкрив рахунок вже на 2 хвилині, увірвашись у карний майданчик та точно пробивши низом – 0:1. На 16 хвилині Баштаннік відважився на постріл здалеку, заставши Голяка зненацька – 0:2.

Перед перервою «Кривбас-2» провів швидку контратаку по правому флангу. Гевлич відпасувів на лінію штрафного на Білого, який ударом в ближній кут зробив рахунок 0:3. У другому таймі команди зробили багато замін. Але забив свіжий гравець номінальних гостей. Овсянніков метрів з 12 пробив у дальній кут – 0:4.

7 березня 2021. Контрольний матч. Кривий Ріг. Академія «Гірник» (штучне поле). 15:00. Без глядачів. +2 градуси.

«Гірник» U-19 (Кривий Ріг) - «Кривбас-2» (Кривий Ріг) - 0:4 (0:3)

Арбітр: Кирило Ісаков (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Іван Іванов, Олександр Мішенін (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Тарас Гевлич, 2 (0:1). Андрій Баштаннік (Віталій Швидкий), 16 (0:2). Олександр Білий (Тарас Гевлич), 43 (0:3). Богдан Овсянніков, 90 (0:4).

«Гірник» U-19 (Кривий Ріг): Артем Голяк, Тимур Остапенко (Бекір Абдуллаєв), Руслан Каюн (Владислав Приймаченко), Гліб Череватий (к) (Дмитро Пронько), Денис Езеагбанарі (Артем Стеценко), Максим Павленко (Роман Цебелюк), Микита Савченко (Роман Кучерявий), Даниїл Бойко (Максим Марченко), Дмитро Бокій (Семен Оторвін), Дмитро Чернушкін (Орхан Байрамов), Дмитро Чудак.