Вадим Лазоренко: Третій збір провели успішно

Вадим Лазоренко: Третій збір провели успішно}

Тренер-консультант криворізького «Кривбасу» Вадим Лазоренко підвів підсумки третього зимового начально-тренувального збору у турецькому Белеку.

- На наш погляд, третій збір пройшов доволі успішно. Ми вирішували одразу декілька задач. По-перше, продовжували підвищувати рівень наших функціональних можливостей, розвивати фізичні якості футболістів. По-друге, налагоджували структуру футболу як у атаці, так й в обороні відносно системи гри, яку будемо використовувати.

Також ставили завдання награти зв’язки окремих виконавців у захисті, середній лінії, атаці. Ну й багато працювали над стандартами як в атаці, так і в обороні. Плюс після кожного спарингу проводили детальний аналіз гри. На основі всього цього рухаємося далі.

- Над якими компонентами команді треба ще попрацювати надалі?

- Вважаю, вдосконалюватися потрібно постійно у всіх видах підготовки: функціональній, тактичній, психологічній, технічній. Цей процес ніколи не закінчується. Казати про те, що у нас краще виходить на даний момент, некоректно. Кожну з позицій ми потроху підтягуємо. Сподіваюся до початку чемпіонату «Кривбас» буде готовий у всіх чотирьох компонентах.

- Оцініть умови, в яких команда готується до сезону.

- Умови створені дуже хороші. Є якісні поля, де ми можемо тренуватися, усі необхідні відновлювальні процедури, гідне харчування. Створені усі умови для повноцінної роботи.

- Як проходить адаптація новачків, як вони вливаються у командну гру?

- Нові гравці розуміють принципи, які ми проповідуємо. Вважаю, вони гармонійно вписуються у структуру нашої гри. Ці футболісти повинні нам допомогти у рішенні задач.

- «Кривбас» зіграв тут чотири спаринги. Який з них можете виділити?

- Враховуючи те, що третій збір був присвячений у більшій мірі командній взаємодії в захисті, то, вважаю, ми вирішили свої цілі, адже пропустили мало. Виділяти якийсь окремий матч не хотілося б.

- Попереду четвертий заключний збір. Які цілі та задачі тренери ставлять перед командою?

- Необхідно награти командну тактику, приблизний стартовий склад на перші матчі сезону. Це головна задача. Також потрібно підготувати футболістів психологічно. Ну і підійти у доброму гуморі к першим матчам.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru