Нова історія великого клубу

Нова історія великого клубу}

У ЧЕТВЕР, 20 СЕРПНЯ, У КРИВОМУ РОЗІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОНОВЛЕНОГО ФУТБОЛЬНОГО КЛУБУ "КРИВБАС". НА ЦЮ ПОДІЮ КРИВОРІЗЬКІ ВБОЛІВАЛЬНИКИ ЧЕКАЛИ СІМ РОКІВ. САМЕ ТОДІ, У 2013-МУ, ФК «КРИВБАС» ПРИПИНИВ СВОЄ ІСНУВАННЯ, І ПОЧАЛАСЯ ПРОЦЕДУРА БАНКРУТСТВА.

ІЗ ТОГО ЧАСУ У КРИВОРІЗЬКОМУ ФУТБОЛІ ТРИВАЛА ЧОРНА СМУГА. «АЛЕ ЗА БУДЬ ЯКОЮ ЧОРНОЮ СМУГОЮ ЙДЕ БІЛА, А ЗА НЕЮ — ЧЕРВОНА». САМЕ З ТАКОЇ ФРАЗИ І ПОЧАЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОЇ ІСТОРІЇ ЧЕРВОНО-БІЛИХ.

ВЕДУЧИМ ЗАХОДУ СТАВ АМБАСАДОР УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ФУТБОЛУ АРТЕМ ГАГАРІН, ЯКИЙ ПЕРЕДАВ ВІТАННЯ ПРИСУТНІМ ВІД ПРЕЗИДЕНТА УАФ, ЧЛЕНА ВИКОНКОМУ УЄФА АНДРІЯ ПАВЕЛКА: - ЩИРО ВІТАЮ СЛАВНИЙ КРИВИЙ РІГ, ВСІХ ШАНУВАЛЬНИКІВ ФУТБОЛУ ЦЬОГО ПРЕКРАСНОГО МІСТА, ФУТБОЛІСТІВ, ТРЕНЕРІВ І КОМАНДУ З ДОВГООЧИКУВАНОЮ ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ ВІДРОДЖЕНОГО ФК “КРИВБАС”!

НА ПРЕВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ, COVID-19 ЗАВАДИВ МЕНІ РОЗДІЛИТИ З ВАМИ ЦЕ СВЯТО. АЛЕ Я ЩИРО РАДІЮ ЗА ВСЮ ФУТБОЛЬНУ ГРОМАДУ МІСТА, ЯКА ДОКЛАЛА НЕЙМОВІРНИХ ЗУСИЛЬ І ЗА ПІДТРИМКИ КОМАНДИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЗУМІЛА ВІДРОДИТИ УЛЮБЛЕНИЙ КЛУБ! ЛЕГЕНДАРНИЙ “КРИВБАС” ПОВЕРТАЄТЬСЯ! ПРО ЦЕ МРІЯЛИ ТИСЯЧІ ВІДДАНИХ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ КЛУБУ І ВЖЕ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ВОНИ ЗМОЖУТЬ НАСОЛОДЖУВАТИСЯ ГРОЮ РІДНОЇ КОМАНДИ.

ВПЕВНЕНИЙ, ЩО КЛУБ МОЖЕ РОЗРАХОВУВАТИ НА ПОТУЖНУ ПІДТРИМКУ “12 ГРАВЦЯ”! СЬОГОДНІШНЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФК “КРИВБАС” — НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВА І РАДІСНА НОВИНА ДЛЯ КРИВОГО РОГУ І ДЛЯ ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ! І ЦЕ ЗАКОНОМІРНИЙ РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ.

НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВІЙНУ Й ЕКОНОМІЧНІ ТРУДНОЩІ КІЛЬКІСТЬ КЛУБІВ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЗБІЛЬШИТЬСЯ З НОВОГО СЕЗОНУ ДО 18 КОМАНД, А КІЛЬКІСТЬ КЛУБІВ УПЛ - ДО 14 КОМАНД. ЩЕ ЧЕРЕЗ РІК В УПЛ ПЛАНУЄТЬСЯ ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ УЧАСНИКІВ ДО 16 КОМАНД, А ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО КОНКУРЕНЦІЯ І РІВЕНЬ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ ЛИШЕ ЗРОСТАТИМЕ.

ВПЕВНЕНИЙ, ЩО НЕВДОВЗІ СЕРЙОЗНУ КОНКУРЕНЦІЮ В ФУТБОЛЬНІЙ ЕЛІТІ КРАЇНИ, ЯК І РАНІШЕ, СКЛАДАТИМЕ Й ФК “КРИВБАС”. БАЖАЮ КЛУБУ ЗАПОВНЕНИХ ТРИБУН ВБОЛІВАЛЬНИКІВ , НОВИХ ЯСКРАВИХ ПЕРЕМОГ І ВИСОКИХ ДОСЯГНЕНЬ! І, ДІЙСНО, ЦЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОБ’ЄДНАЛА ВСІХ, КОМУ НЕБАЙДУЖИЙ КРИВОРІЗЬКИЙ ФУТБОЛ. НА ЖАЛЬ, ЧЕРЕЗ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ НА СТАДІОН ПОТРАПИЛИ НЕ ВСІ БАЖАЮЧІ, АЛЕ ОКРІМ ЖУРНАЛІСТІВ, НОВОГО КЕРІВНИЦТВА, ФАНАТІВ КЛУБУ ТА ЛЮДЕЙ, ЯКІ АКТИВНО ДОПОМАГАЮТЬ У ЙОГО СТАНОВЛЕННІ, ЗВИЧАЙНО, НА ЗАХОДІ БУЛИ ПРИСУТНІ ГРАВЦІ ОНОВЛЕНОГО ФК «КРИВБАС», ЯКИХ ЯСКРАВИМ ПЕРФОМАНСОМ ЗУСТРІЛИ УЛЬТРАС КЛУБУ.

ПОТОЧНИЙ СКЛАД ФК «КРИВБАС». ВОРОТАРІ: ДМИТРО ЧЕРНИШ, КИРИЛО ЗЛОТАР. ЗАХИСНИКИ: ІГОР КОЦЮМАКА, БОГДАН СОКОЛ, АНДРІЙ ГОЛУБ, ЄВГЕН КРАВЧУК, ГЛІБ ПОПЧУК, ВОЛОДИМИР ЗАЇМЕНКО, НАЗАР МАЛІНОВСЬКИЙ, АНДРІЙ ДЕДЯЄВ. ПІВЗАХИСНИКИ: АНТОН ЛИТВИН, В'ЯЧЕСЛАВ РЯБОВ, ІГОР БУКА, ОЛЕКСАНДР П'ЯТОВ, АНДРІЙ ШМАТ, ІГОР ЯРОВОЙ, СЕРГІЙ ГВОЗДЕВИЧ, АНДРІЙ ГРИГОРИК, ОЛЕКСАНДР ГОРВАТ. НАПАДНИКИ: ЄВГЕН КАТЕЛІН, ВІКТОР БЕРКО

НАРАЗІ У ПФЛ ВІДКРИТЕ ТРАНСФЕРНЕ ВІКНО, І КЛУБ АКТИВНО ПРАЦЮЄ НАД ПІДСИЛЕННЯМ, АДЖЕ МЕТА, ПОСТАВЛЕНА КЕРІВНИЦТВОМ ПЕРЕД КОМАНДОЮ — ЦЕ ВИХІД ДО ПЕРШОЇ ЛІГИ ВЖЕ НАСТУПНОГО СЕЗОНУ. І ТРЕНЕРСЬКИЙ ШТАБ НА ЧОЛІ З ЛЕГЕНДАРНИМ У МИНУЛОМУ ГРАВЦЕМ ФК «КРИВБАС» ГЕННАДІЄМ ПРИХОДЬКОМ РОЗУМІЄ ВСЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: - КОМАНДА ПІДГОТУВАЛАСЯ ДО НОВОГО СЕЗОНУ НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ. ЗІГРАЛИ ШІСТЬ СПАРИНГІВ ІЗ СИЛЬНИМИ СУПЕРНИКАМИ З ДРУГОЇ, ПЕРШОЇ І НАВІТЬ ПРЕМ’ЄР ЛІГ. ГРАВЦІ ВИТРИМАЛИ УСІ НАВАНТАЖЕННЯ, І ЗАРАЗ ГОТОВІ ДО НОВИХ ВИПРОБУВАНЬ.

ПЕРШИЙ ЕКЗАМЕН - ПЕРШИЙ РАУНД КУБКА УКРАЇНИ. ХОТІЛОСЯ БИ ПРОЙТИ У КУБКУ ЯКОМОГА ДАЛІ, АБИ ІМ’Я КРИВБАС ЗГАДАЛА УСЯ УКРАЇНА. ЩОДО НОВОГО ЧЕМПІОНАТУ, ТО КЕРІВНИЦТВО СТАВИТЬ ЗАДАЧУ ПІДВИЩЕННЯ У КЛАСІ. ВВАЖАЮ, НАШІЙ КОМАНДІ ЦЕ ДО СНАГИ.

НА ЗАХОДІ БУВ ПРИСУТНІЙ ДЕПУТАТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ЮРІЙ КОРЯВЧЕНКОВ, ЯКИЙ ПОВІДАВ ЦІКАВІ ДЕТАЛІ ТОГО ПРОЦЕСУ, ЯКИЙ ПЕРЕДУВАВ ВІДРОДЖЕННЮ КЛУБУ: — ФУТБОЛЬНА СПІЛЬНОТА ДІЗНАЛАСЯ ПРО ТЕ, ЩО ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОСТАВИВ МЕНІ ЗАВДАННЯ ЩОДО ВІДРОДЖЕННЮ «КРИВБАСУ», ІЗ ЙОГО ІНТЕРВ’Ю В ХЕРСОНІ. АЛЕ МАЛО ХТО ЗНАЄ, ЩО РОБОТУ НАД ЦИМ МИ ПОЧАЛИ НАБАГАТО РАНІШЕ. УСЕ ПОЧАЛОСЯ У 2015 РОЦІ, КОЛИ ЗАВДЯКИ ФАНАТАМ БУЛО СТВОРЕНО ГО «КРИВБАС МАЄ БУТИ» Й СЕРГІЙ МАЗУР ЗВЕРНУВСЯ ДО НАС, ТОДІ ЩЕ ЯК ДО ПРЕДСТАВНИКІВ СТУДІЇ «КВАРТАЛ 95», ІЗ ПРОХАННЯМ ДОПОМОГТИ У ВІДРОДЖЕННІ «КРИВБАСУ».

МИ НЕОДНОРАЗОВО ДОПОМАГАЛИ ФІНАНСОВО, АЛЕ РОЗУМІЛИ, ЩО ЯКЩО МІСЦЕВА ВЛАДА БАЙДУЖА ДО СПОРТУ, ТО ПРО ПОВНОЦІННЕ ВІДРОДЖЕННЯ КЛУБУ МОВИ ЙТИ НЕ МОЖЕ. ЗАРАЗ ЖЕ, КОЛИ СИТУАЦІЯ В КРАЇНІ ЗМІНЮЄТЬСЯ, МИ МОЖЕМО БУДУВАТИ СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ, У ЯКІЙ Є МІСЦЕ ВІДНОВЛЕННЮ «КРИВБАСУ», ПОВНОЦІННІЙ РЕКОНСТРУКЦІЇ СТАДІОНУ «МЕТАЛУРГ» ТА ОЗДОРОВЛЕННЮ МОЛОДІ МІСТА.

І СЬОГОДНІ МИ РОБИМО ПЕРШИЙ КРОК У ЦЬОМУ НАПРЯМКУ. ТАКОЖ ЮРІЙ КОРЯВЧЕНКОВ ПОДЯКУВАВ УСІМ ПАРТНЕРАМ, ЯКІ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ІДЕЇ ВІДНОВЛЕННЯ КРИВОРІЗЬКОГО «КРИВБАСУ». ЦЕ КОМПАНІЇ «УКРАВІТ», FAVBET, ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР - JOMA ТА ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР КЛУБУ КОМПАНІЯ «РУДОМАЙН».

І НЕ ВИПАДКОВО, ЩО САМЕ ЇХНІ ЛОГОТИПИ БУДУТЬ ПРИКРАШАТИ ФОРМУ КЛУБУ В СЕЗОНІ-2020/2021. НОВА ФОРМА ВИКОНАНА У ТРАДИЦІЙНИХ КОЛЬОРАХ. ЧЕРВОНИЙ — ДОМАШНІЙ КОМПЛЕКТ, БІЛИЙ — ВИЇЗНИЙ, А ТАКОЖ ЧОРНИЙ — РЕЗЕРВНИЙ.

ЯСКРАВИМИ «ФІШКАМИ» НОВОЇ ФОРМИ СТАЛИ СЛОГАН КРИВОРІЗЬКИХ УЛЬТРАС «ІМ’Я НАМ «КРИВБАС», А ТАКОЖ ЕКСКЛЮЗИВНІ НОМЕРИ, ЩО ПЕРЕТИНАЮТЬСЯ З ОСНОВНОЮ ЕМБЛЕМОЮ КЛУБУ, ЯКА ЗАЛИШИЛАСЯ НЕЗМІННОЮ, АДЖЕ В НОВОМУ «КРИВБАСІ» ПОВАЖАЮТЬ ІСТОРІЮ І ТРАДИЦІЇ КЛУБУ ТА ВСЬОГО КРИВОРІЗЬКОГО ФУТБОЛУ.

ЯК ДОКАЗ ЦЬОГО НА ПРЕЗЕНТАЦІЇ БУЛО ПРОДЕМОНСТРОВАНО ДУЖЕ ЗВОРУШЛИВЕ ВІДЕО ВІД ЛЕГЕНД ФК «КРИВБАС», ЯКІ ЗАХИЩАЛИ ЙОГО КОЛЬОРИ В РІЗНІ ЧАСИ. ВАЛЕРІЙ ГОРОДОВ, ЄВГЕН ЯРОВЕНКО, РУСЛАН КОСТИШИН, ВІТАЛІЙ ЛИСИЦЬКИЙ, ВОЛОДИМИР ЛИСЕНКО, ДЕНИС БОЙКО, ВІТАЛІЙ РЕВА, МЛАДЕН БАРТУЛОВИЧ, ДЕНИС МІРОШНИЧЕНКО, ДМИТРО ХОМЧЕНОВСЬКИЙ ЗГАДАЛИ ПРО СВОЇ ВИСТУПИ ЗА КРИВОРІЗЬКИЙ КЛУБ ТА ПОБАЖАЛИ УСПІХІВ НОВІЙ КОМАНДІ.

В ОНОВЛЕНОГО КЛУБУ — ОНОВЛЕНЕ КЕРІВНИЦТВО. ПРЕЗИДЕНТОМ КЛУБУ СТАВ КОСТЯНТИН КАРАМАНІЦ, АДЖЕ САМЕ НА БАЗІ ФК «ГІРНИК» БУЛО СТВОРЕНО НОВИЙ «КРИВБАС». А ДОПОМАГАТИ ЙОМУ В РОЗБУДОВІ ТА СТАНОВЛЕННІ КЛУБУ БУДЕ ОНОВЛЕНИЙ СКЛАД ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТІВ: СЕРГІЙ МАЗУР — ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ З РОЗВИТКУ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО ФУТБОЛУ, ВАДИМ ІВАЩЕНКО — ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ З РОБОТИ З ВБОЛІВАЛЬНИКАМИ, АРТЕМ МИХАЙЛІЧЕНКО — ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ З КОМУНІКАЦІЇ. ПОСАДУ ГОЛОВИ ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ ОТРИМАВ ЮРІЙ

— ДЛЯ ВСІХ НАС ЦЕ — ВЕЛИКИЙ КРОК УПЕРЕД, ЯКИЙ ВОДНОЧАС ПОВЕРТАЄ НАС ДО СЛАВЕТНОГО МИНУЛОГО КРИВОРІЗЬКОГО ФУТБОЛУ. Я, ЯК І ВСІ НАВКОЛО, НЕ ПРИХОВУЮ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД СЬОГОДНІШНЬОЇ ПОДІЇ. НАСТАВ ЧАС ЄДНАННЯ, КОЛИ ДВА КЛУБИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ ЗАРАДИ КРИВОРІЗЬКИХ УБОЛІВАЛЬНИКІВ ПІД БРЕНДОМ «КРИВБАС». АЛЕ ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ КІНЕЦЬ ІСТОРІЇ «ГІРНИКА», АДЖЕ НАША КЛУБНА АКАДЕМІЯ БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИ ПРАЦЮВАТИ ПІД ЦИМ ІМ’ЯМ І ВИХОВУВАТИ МОЛОДИХ ТАЛАНТІВ ДЛЯ ОСНОВНОГО СКЛАДУ ОНОВЛЕНОГО «КРИВБАСУ». САМЕ ТАКА ПЛІДНА ВЗАЄМОДІЯ ДОПОМОЖЕ В РОЗВИТКУ ВСІМ. МИ РОЗШИРЮЄМО ШТАТ ПРАЦІВНИКІВ, ДО НАС ПРИЄДНУЮТЬСЯ ПРОВІДНІ SMM-НИКИ, МАРКЕТОЛОГИ, МИ ПЛАНУЄМО РОЗВИВАТИ КЛУБНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ, ПОКИ ЩО У ФОРМАТІ YOUTUBE, АЛЕ ЦЕ ЛИШЕ ПЕРШІ КРОКИ ДО СТАНОВЛЕННЯ СУЧАСНОГО ФУТБОЛЬНОГО КЛУБУ - РОЗПОВІВ ПРЕЗИДЕНТ ФК «КРИВБАС» КОСТЯНТИН КАРАМАНІЦ.

ОСЬ ТАКОЮ ЯСКРАВОЮ ВИЙШЛА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФК «КРИВБАС», СПОДІВАЄМОСЯ, ЩО НЕ МЕНШ ЯСКРАВИМИ БУДУТЬ І ВИСТУПИ КОМАНДИ НА ФУТБОЛЬНОМУ ПОЛІ. ВІД ІМЕНІ ПРЕС-СЛУЖБИ ХОЧЕТЬСЯ ОКРЕМО ПОДЯКУВАТИ ВСІМ ПРЕДСТАВНИКАМ ЗМІ, ЯКІ ЗМОГЛИ ПРИЇХАТИ. ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦЬОГО РАЗУ НЕ ЗМІГ БУТИ ПРИСУТНІМ, МИ ХОЧЕМО СКАЗАТИ, ЩО МИ ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС У ФОРМАТІ 24/7.

Пресслужба ФК Кривбас Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru